Kuidas saab poolaja/ täistööajaga panused olla kasumlikud?

Kui olete kuulnud poolaja ja täiskohaga kihlveod ja mõtlesin, mis see on, mõista, et see on huvitav strateegia, mis on üha populaarsemaks viimase aasta jooksul. Selle strateegia kaudu võite kihla poole kohaga ja täiskohaga tulemused spordiüritus.

Em

Poolaeg / täistööajaga bet on unikaalne kihlveo tüüp tavaline halftime bet ja kuulub kategooriasse topelt panused. On ainult üks erinevus ja see on, et need panused paned bet nii seistes poolajal ja ka tulemus pärast täiskohaga. Selline kihlveod on väga sarnane wincast / scorecast kihlveod.

Oluline on märkida, et võite võita poolaeg / täistööajaga bet ainult siis, kui sa ennustatud poolaeg seistes samuti täiskohaga tulemus õigesti. Seda tüüpi panuse ainus eeltingimus on see, et sündmust tuleks katkestada ainult vaheajaga.

Em

Tegelikult populaarsus seda tüüpi kihlveod on levinud peaaegu iga spordiala. Nagu varem öeldud, kui mängud on jagatud vähemalt kaheks perioodiks, võite kihla tada erinevatel spordialadel. Nii et kui te otsite judi mäng uang asli (tõeline hasartmängude raha mäng), see on ideaalne viis mängida.

Kuigi jalgpall on peal nimekirja mängud, mis on bet peale selle kihlveo, muud spordialad nagu Ameerika jalgpall, ragbi või korvpall on tavaliselt kasutatud halftime / täistööajaga ennustused. Eritüüp koosneb jäähokimängudest, mis on jagatud kolmeks kolmandikuks. Kuid mõned kihlvedude pakkuda ennustused, kus saab kihla edetabelpärast esimese (või teise) kolmas koos tulemuse pärast täielikku mängu.

Em

Poolaeg / täistööajaga ennustused on kõige populaarsem nende üldine suur koefitsiendid. Ennustused meeskond viia poolajal, kuid kaotada täistööajaga üldiselt minna koos koefitsiendid 20 ja 30. Et mängida poolaja / täistööajaga panused kasumlikult on soovitatav spetsialiseeruda lemmik võidab. Näiteks otsida mänge, kus lemmik sai koefitsiendid umbes 1,50 võita. Siis tee kaks üksikut panuset. Esimeses sa kihla 1/1. Teise panusena pannakse X/1-bet, kus poolaeg võib olla viik. Kuid lõpuks kodu meeskond võidab uuesti. Seega saate nendest panusetest maksimaalset kasumit.

Niisiis, kas olete valmis õppima poolaja / täiskohaga panused? Kõike paremat!