Kiirabi Death advokaat väitis $2 M omastamise juhus, kasutada raha Gamble

Isikukahju advokaat Matthew Dunkley süüdistatakse embezzling ta pidi meister väga klientidelt. (Pilt: Dunkley õiguse)

Nevada isikukahju advokaat Matthew Dunkley, 53, on vanglas pärast süüdistatakse Henderson Euroopa Kohtusse üheksa hulka varguse ja üks arv vanurit kasutamisega.

Metro politsei väidavad, et advokaat varastas raha oma klientide rahalisi kokkuleppeid ja kasutada hasartmängude matkal ja pidev seos eksootiline tantsija.

Öelda Dunkley hoida 1,86 miljonit dollarit, mis pidi minema oma klientidele kolme aasta jooksul.

b

Advokaadid kaitsta kliente, mida nad peavad ebaseadusliku tegevuse vastu, kuid see ei takista paljud rikub seadust ise. Ja mõned teevad seda mängida.

Eelmisel aastal advokaat Kentucky süüdistati embezzling raha klientidele ette oma hasartmängude võlad, mis oli 1.6 miljonit dollarit maksma. Föderatsiooni ametivõimud Danny Butler, 71, mitme arvu korral traat pettus tuleb maksta. Ta pled süüdi sel kuul otsustasid advokatuurist välja, ja on mõistetud märtsis.

Advokaat Nathan Hardwick süüdistati oktoobris varastada rohkem kui $ 18 miljonit klientidele ka Dustin Johnson, nr 3, mis on järjestatud golfimängija maailmas. Väidetava kulutused tehti eralennuki kasutamine, hasartmängud ja naised. Johnson kuna on esitanud Oikeusjuttu vastu Hardwick, ja nii käib.

2015. aasta New Jersey advokaat Matthew Neugeboren tunnistas embezzling üle $ 2,6 miljonit tema hasartmängusõltuvuse katmiseks. Alusel tema süüdi väide traat pettus ja vale deklaratsiooni esitamise, ta mõisteti 18 kuud vanglas.

Lõpuks Hiinas, advokaat mõisteti 12 aastat vangistust pärast möönis, et varastada raha ja hasartmängud ära nii palju kui $ 1 miljon eurot päevas. Karen-kumar Aggarwal ütles ta varastas 92 klientidel Panama umbes 64 miljonit dollarit arvesse oma personaalpanganduse kontod.

b

Metro politsei väidavad, et käsitseda täitmata arveldused Dunkley’s klientidele töötab juristina kirjutas üks, “Dunkley gambled kogu raha ära. Sorry, Igatahes… õnn. “

tugev

Advokaat on peetud Clark County kinnipidamiskeskuse $ 250,000 kautsjoni vastu. Uurijad on küsinud, kes oli Dunkley on klient, kes usub, et nad oleks võinud esitada tema väidetava kuriteo ohvritele.

Pärast kiirabi Death advokaat väidetav $ 2 M omastamise nr õnnetus, Gamble raha kasutada ilmus esmalt Casino.org.