Doominode mängimine – huvitavad faktid ja näpunäited

Kui olete hiljuti kuulnud doominomängust ja olete huvitatud selle mängimisest, saate seda võrgus mängida kas raha või päris rahaga. Kuigi mõned veebisaidid pakuvad mänge ainult mängurahaga, pakuvad mõned teised nii mängu kui ka päris raha. Mõistame mõningaid doominode mängimise reegleid ja strateegiaid.

Em

Mängides doominosid veebisaitidel nagu pkvgamesmu.biz, peaksite teadma, et plokkmängud on kõige põhilisemad doominovormid ja ka kõige populaarsemad. Tavaliselt mängitakse seda kahe mängija vahel, kuid osaleda saab ka rohkem mängijaid. Mängu tuleks alustada, kui kõik 28 plaati on näoga maas ja mängijad peaksid juhuslikult valima seitse. Ülejäänud 21 plaati tuleks kõrvale panna ja neid ei tohi kasutada ülejäänud mängu jaoks.

Plokkmängudes, kui mängija ei saa plaati mängida, peaksid nad andma oma pöörde järgmisele mängijale. Kui kõik mängijad ei saa plaati mängida, on mäng läbi, mida nimetatakse plokiks. Vastasel juhul jätkub mäng seni, kuni üks mängija vabaneb kõigist oma plaatidest ja kuulutab “Dominoe”. See mängija viskab 1 punkti iga pipi (punkti) eest vastaste kätte jäetud plaatidel. Kui mäng lõpeb plokiga, tähendab see, et mõlemal mängijal on endiselt plaadid. Sellisel juhul liidavad mängijad oma punktisumma ja mängija, kellel on kõige vähem pipse, saab punkte, mis on võrdsed mõlema kogusumma vahega.

Em

Nii nagu plokkmängudes, tuleb ka loosimängudes valida kaks mängijat. Kui mängijaid on rohkem, langetatakse seda numbrit. Kuid joonistades doominosid ei panda teisi plaate kõrvale, vaid lükatakse küljele allapoole, mida tuntakse Bone Yardina.

Gameplay ja scoring on peaaegu samad, mis plokk doominod; aga üks suur erinevus on see, et kui sa ei saa plaati mängida, siis selle asemel, et mööduda, peaksid sa joonistama veel ühe plaadi Bone Yardist. Siiski, kui te ei saa plaati mängida, peaksite joonistamist jätkama. Kui kõik paanid on valmis, kuid te ei saa siiski mängida, peaksite minema järgmisele mängijale.

Em

Doominomängu tuleb mängida oskuslikult. Kuigi ei ole vaja minna väga sügavale, aitavad mõned tugevad, kuid lihtsad näpunäited teil alustada suurepärasel veebisaidil, nagu https://pkvgamesmu.biz/.

Kõrgema väärtusega paanidest ja topelttest varakult vabanemine

Kui teile jäetakse kõrgema väärtusega plaadid ja kui kaotate mängu, peate vastase skoorile lisama rohkem pipse. Seetõttu peaksite vabanema kõrgema väärtusega plaatidest nii kiiresti kui võimalik.

Kahekordsete puhul on neid raskem mängida, kuna saate neid mängida ühel numbril. Seega saab 6-6 mängida ainult 6-l, samas kui 6-4 saab mängida 6 või 4-l. Seega peaksite ka neist lahti saama.

Hoia silm peal, kui vastane möödub või joonistab

Kui vastane joonistab või möödub, siis tead, et neil pole ühtegi numbrit käes. Seejärel saate välja selgitada, milliseid plaate nad hoiavad, ja alustada teie plaatide strateegilist mängimist, et sundida neid läbima või joonistama oma pöörde.

Kas teil on nii palju mitmekesisust kui võimalik

See võib olla veidi raskem ja veidi vähem tähtis kui eespool nimetatud strateegiad; siiski on hea seda hallata. Kui teil on käes nii palju pip-numbreid kui võimalik, aitab see vältida läbimist või joonistamist. Plaatidest vabanedes tehke see nii ühtlaselt kui võimalik, et säilitada oma sort. Kuid ärge tehke seda ülaltoodud näpunäidete hinnaga.

Mõistke reegleid ja järgige neid näpunäiteid ning naudite doominomängu. Kõike paremat!