Doomino mängimine – Huvitavad faktid ja nõuanded

Kui olete hiljuti kuulnud mängu doomino ja on saanud huvitatud mängides seda, saate mängida seda online kas mängida raha või päris raha. Kuigi mõned veebilehed pakuvad mänge ainult mängida raha, mõned teised pakuvad nii, mängida ja päris raha. Mõistame mõningaid reegleid ja strateegiaid doomino mängimise kohta.

Em

Mängides doomino veebilehed nagu pkvgamesmu.biz, sa peaksid teadma, et blokeerida mängud on kõige elementaarsem vormid doomino ja ka kõige populaarsem. See on tavaliselt mängitakse kahe mängija vahel, kuid rohkem mängijaid saab osaleda ka. Mäng tuleks alustada kõik 28 plaadid nägu alla poole ja mängijad peaksid juhuslikult valida seitse. Ülejäänud 21 plaadid tuleks kõrvale panna ja neid ei tohi kasutada ülejäänud mängu.

Kui mängija ei saa plokimängudes plaati mängida, peaks ta oma käigu järgmisele mängijale üle andma. Kui kõik mängijad ei saa plaati mängida, on mäng läbi, mida nimetatakse plokiks. Muidu mäng jätkub, kuni üks mängija saab lahti kõik oma plaadid ja deklareerib “Dominoe”. See mängija hinded 1 punkti iga pip (dot) kohta plaadid vasakule oma vastased käsi. Kui mäng lõpeb plokk, see tähendab, et mõlemad mängijad on veel plaadid. Sel juhul mängijad lisada oma skoor ja mängija vähemalt arv pis saab punkte, mis on võrdne mõlema kogusummad.

Em

Nii nagu blokeerida mängud, juhtida mänge liiga seitse plaadid on valitud kaks mängijat. Kui mängijaid on rohkem, siis see arv väheneb. Kuid juhtida doomino muud plaadid ei ole kõrvale pandud, kuid surutakse küljel nägu alla, mida tuntakse Bone Yard.

Gameplay ja punktisüsteem on peaaegu sama plokk doomino; aga üks suur erinevus on see, et kui sa ei saa mängida plaat, selle asemel, et mööduda sa peaksid joonistama teise plaadi Bone Yard. Kui te paani ei saa esitada, peaksite jätkama joonistamist. Kui kõik paanid on valmis, kuid te ei saa siiski mängida, peaksite edastama järgmisele mängijale.

Em

Doomino mängu tuleb mängida osavalt. Kuigi ei ole vaja minna väga sügav, mõned tugevad veel lihtsad nõuanded aitavad teil alustada suurepärane veebileht nagu https://pkvgamesmu.biz/.

Vabaneda kõrgema väärtusega plaadid ja kahekordistab varakult

Kui teil on jäänud suurema väärtusega plaadid ja kui te kaotate mängu, pead lisama rohkem pis vastase skoor. Seetõttu peaksite vabanema suurema väärtusega plaadid niipea kui võimalik.

Kui paarismängu, neid on raskem mängida, sest saate mängida neid ühel number. Seega saab 6-6 mängida ainult 6- l, samas kui 6-4 saab mängida 6-4-l. Seega peaksid sa neist ka lahti saama.

Hoidke silma peal, kui teie vastane läbib või juhib

Kui vastane joonistab või möödub, sa tead, et neil ei ole ühtegi numbrit näidata oma käes. Seejärel saate aru saada, milliseid paane nad hoiavad ja saate hakata mängima oma plaadid strateegiliselt sundida neid läbima või tugineda oma korda.

Kas nii palju sort kui võimalik

See võib olla natuke raskem ja natuke vähem oluline kui eespool strateegiad; ikka on hea kapten seda. Võttes nii palju pip numbrid kui võimalik käes aitab teil vältida kulgeb või joonistus. Kuigi vabaneda plaadid, teha nii ühtlaselt kui võimalik, et säilitada oma sordi. Kuid ärge tehke seda eespool toodud näpunäidete hinnaga.

Mõista reegleid ja järgige neid nõuandeid ja saate nautida mängu doomino. Kõike paremat!