Betchu – tasuta spordikihlvedude rakendus tõeliseks kihlvedude lõbuks

Kui soovite kihlvedusid tõeliselt nautida, võisite tunda vajadust tööriista järele, mis võimaldab kihlvedusid igal ajal ja igal pool. Sinu ootamine on nüüd Betchuga läbi.

Betchu on tasuta spordikihlvedude rakendus. Selle hõlpsasti kasutatava rakendusega saate nüüd kohtuda spordifännidega kogu maailmas, nendega suhelda ja teha juhuslikke panuseid lihtsalt lõbu pärast!

Betchu on sotsiaalmeedia rakendus, millega teete kiireid spordiennustusi igal ajal ja kõigiga!

See ainulaadne platvorm lõikab vahendaja välja, võimaldades teil ja teie sõpradel teha üksteisega otse panuseid, ilma tasudeta, mida paljud populaarsed kihlveorakendused küsivad.

Betchu abil saate vaadata kõiki panuseid, mida teie sõbrad teevad, toetades samal ajal oma meeskonda meeldimiste ja kommentaaride kaudu ning järgides koos mängu enda otsemänguga! Samuti saate olla kursis kõigi peamiste spordialade murranguliste uudistega, muutes Betchu kõigi oma spordifännide vajaduste jaoks go-to rakenduseks.

Betchu on nagu teised sotsiaalmeedia rakendused, kuid suunatud innukatele spordifännidele, kes aeg-ajalt panustavad. See on tasuta kasutada, toob kokku spordifännid, et jälgida reaalajas play-by-play tegevust, suhelda ning teha ja saada panuseid ilma tasude või minimaalsete saldodeta. Kihlvedude võitjad saavad lubatud summad. Enamik osariike on legaliseerinud spordikihlveod, kuid neile, kes elavad riikides, mis ei ole, ärge muretsege – spordikihlvedude legaliseerimine on teel.

Betchu on tasuta spordikihlvedude rakendus, mis toob kokku spordifännid, kui nad järgivad play-by-play’d ja teevad juhuslikke panuseid lõbu pärast. Isegi väikeste kihlvedude korral muudab Betchu potentsiaalsete võitude hoiustamise enne tähtaega lihtsaks ilma tasude või minimaalsete sissemaksesummadeta. Betchu mõte on edendada spordifännide suhtlemist ja tekitada täiendavat põnevust juhuslike kihlvedudega!

Betchu finantsseljandajatel on taotlusele otsene mõju. Toetajad saavad beetatestimise prioriteedi ja annavad otsest tagasisidet, saavad üksikasjalikke arenguaruandeid ja tunnustavad oma kontosid , näidates teistele kasutajatele, et nad olid käivitamise toetajad.

Selle rakenduse rahalised toetajad kaasatakse otseselt selle arendamisse:

• Esimene juurdepääs beetarakenduse testimiseks ja otsene tagasiside rakenduse täiustamise kohta
• Korduvad ja üksikasjalikud uudiskirjad rakenduse arendamise kohta
• Konto logo, mis näitab, et liige on algne toetaja

Panustage mis tahes summaga ja suhelge teiste spordifännidega Betchu rakenduses, mis on suunatud lõbu poole! Spordifännid suhtlevad sõpradega tasuta – nagu facebookis –, et teha panuseid ja arutada reaalajas play-by-play’d jälgides.

Erinevalt mõnest teisest spordiennustuse rakendusest ei nõua Betchu tasusid ega minimaalseid sissemakseid – võitnud pool saab kogusumma. Samuti tagab Betchu juhuslike võitude maksmise, hoiustades need kihlvedude protsessi osana elektrooniliselt.

Betchu finantsseljandajatel on taotlusele otsene mõju. Toetajad saavad beetatestimise prioriteedi ja annavad otsest tagasisidet, saavad üksikasjalikke arenguaruandeid ja tunnustavad oma kontosid , näidates teistele kasutajatele, et nad olid käivitamise toetajad.

Betchu Indiegogo kampaania toetamine