6 trikid kasutatakse Poker Petmine

Kaardimäng creating minevikus hoida Ässad peidetud oma varrukad, osavalt libistades neid lauale, et tagada oma võita. Lõpuks petmine pokker arenenud väärikaid viise heakskiidu plusse tulevad kokku, et tagada uute mängijate ei saa mingit õigustatud tulistas võita. Veelgi enam, täna online poker on toodetud “superuser” kontosid, mida saab vaadata oma kaarte, “bot” programmid, mis töötavad suurepäraselt ja muud tehnoloogilised viisid petmine. Siin on kuus võimalust petmine pokkeris.

Em

Kui seda tehakse hoolikalt ja salaja, mängija saab delikaatselt tähistada tagakülg teatud kaarte ajal esialgse pigistada. Texas holdem mäng, Ässad ja nägu kaardid (Queens, Jacks ja Kings) oleks võti kaardid, samas lowball mängu tabelis, 2s, 3s ja 4s oleks võtmekaardid tähistada.

Kui võtmekaardid on märgistatud, petis oleks hoida lootes, et ükski nende rivaalid või edasimüüja saab teada defekt. Nende järgmine ülesanne on hoida vaadates kõiki kaarte hoolikalt, sest nad on jagatud läbi laua ja võtta nende vastased.

Kuigi lihtne nullist sõrmeküüs on piisav kõige poker creating, enamik valida võtta rohkem kõrgtehnoloogia tee samas märgistus kaarte. Isegi mängijad saavad osta märgistatud kaardipakk.

Em

Pehme mängimine on üks levinumaid pokkeripetmise vorme.

See on kokkumängu vorm, kus mängija ei suuda kihla peale kihla viia või tõsta käega, kui asjaolu vääriks seda teha, põhimõtteliselt selleks, et vältida sõbralt raha või žetoonide võitmist. Mängides kätt teistmoodi st “pehmel” viisil, võib mängija sõbra žetoonide võtmise vahele jätta, kuid mängu aususe hinnaga teiste jaoks.

Pokkeris, lähimad pereliikmed või parimad sõbrad on oodata, et mängida aus mäng kogu aeg, mis tähendab, ei pehme mängides või läheb lihtne eriti vastased, et soovite näha võitnud.

Kas pehme mängimine on rangelt vormis petmine on vaieldav; Kuid nagu näha Foxen ja Bicknell, strateegia on oma eelised ja puudused, sest kuigi duo kasutas seda ja pildistatud suur osa auhinnafond, nende maine oli väga kahjustatud.

Em

Kooskõlas pehme mängides või kokkumängu petmine, mitu turniiri mängijad on märgatud “dumping” kiibid, et aidata oma partneritel on garanteeritud võita lõpuks.

Need mängijad võivad teha tohutu uuesti tõsta enamiku oma kiibid, lihtsalt korda, kui nende partnerid läheb kõik-in või lihtsalt tõukejõu jube käsi ja loodan, et parem. Igal juhul dumpingu kiibid oma partnerile on suurepärane meetod rig lõppmäng turniiri.

Pärast saada tasuta kiibid nagu kingitus, dumpee saab neid kasutada relvi võita suur raha, mis on siis jagatud dumpee ja dumper kui turniir on möödas.

Kui teha korralikult, chip dumping võib olla raske avastada. Kahtluse korral on kõige tõenäolisemad karistused võistluselt õiguste äravõtmine ja varaline keeld.

Em

Alates ajast, mil 90ndate lõpus pokker sai digitaalseks, online pokkeri valdkonnas on eriti altid petturid. See tekitas ka “bot” muu hulgas trikke. Bot on lihtsalt programmi loodud teha parimaid otsuseid põhjal kättesaadav teave. Luues poker bot hästi, petturid saavad lihtsalt istuda lõdvestunud ja võimaldab programmil mängida päeval ja öösel, pidevalt koguda raha tõttu oma kaasasündinud serva üle inimeste.

Kuid nendel päevadel online poker sites on hakanud võtma äärmuslikke meetmeid, et tunnustada bot kontosid ja maksta mängijaid, kes kaotavad raha petmine eest.

Em

Õppimine petmine nagu edasimüüja on kunst, mis on suremas täna, sest kasiino kaardituba kasutades kaameraid õhuliini ja spetsialistid kasti.

Em

Nurk laskmine tähendab tegelemist tegevusega, mis võib ametlikult kuuluda mängu reeglite kohaldamisalasse, kuid neid peetakse siiski ebaõiglaseks või ebaeetiliseks, kuna nad kasutavad ära või kasutavad ära teist mängijat. Näiteks, nurk tukk võib toimida, kui ta olid kokkuklapitavad oma kätt, et meelitada teisi mängijaid kordama oma, kuigi see ei ole nende kord.

Vorm nurk shooting, mis on eksklusiivne online poker on kuritarvitada lahti kaitse eeskirjad, et enamik saite on. DP on reegel eksklusiivne online poker, mille kohaselt kui mängija on lahti saidi vahel käsi, tema käsi on mängitud just nagu siis, kui ta oli mängus ilma mängija vaja panna rohkem raha potis. Online pokkeritoad, mis pakuvad DP tavaliselt on konkreetsed tabelid reserveeritud seda nii, et kõik mängijad lauas teavad, et konkreetsed DP reeglid kehtivad.

Nurk tukk kasutab seda sel viisil – kui mängija on käes, mille ta ei ole kindel, kui ta on parim kaardid, kuid ei soovi kaalul enam raha, ta saab lahti internet ja oodata, et käsi mängida ise välja. DP tabel teeb ülejäänud kaardid käes jagatakse ja pot antakse mängija parimad kaardid. Kui käes on mitu oponendit, antakse talle külgpott.

Teades neid trikke võib alati olla kasulik, kuigi sa ei kasuta neid, nagu siis võite olla tähelepanelik iga petmine vastane. Kõike paremat!