6 pokkeripettuses kasutatud nipid

Kaardimängu petturid hoidsid varem Aces’i varrukaid peidus, libistades neid oskuslikult lauale, et kindlustada nende võit. Lõpuks arenes pokkeri petmine väärikateks heakskiiduviisideks, kus profid tulid kokku, et uued mängijad ei saaks võitmiseks mingit legitiimset võimalust. Veelgi enam, tänapäeval on online-pokker tootnud “superkasutaja” kontosid, mis saavad vaadata teie kaarte, “bot” programme, mis töötavad suurepäraselt ja muid tehnoloogilisi petmise viise. Siin on kuus viisi pokkeri petmiseks.

Em

Kui seda tehakse hoolikalt ja salaja, saab mängija esialgse pigistamise ajal peenelt märkida konkreetsete kaartide tagaküljele. Texase holdem-mängus oleksid võtmekaartideks Aces ja näokaardid (Queens, Jacks ja Kings), samas kui lowballi mängulauas oleksid 2s, 3s ja 4s võtmekaardid.

Kui võtmekaardid on märgistatud, loodab pettur jätkuvalt, et ükski nende rivaalidest ega diiler ei saa defektist teada. Nende järgmine ülesanne on jälgida kõiki kaarte hoolikalt, kuna neid käsitletakse laua ümber ja võetakse nende vastaste poolt.

Kuigi enamiku pokkeripetturite jaoks piisab lihtsast kriimustusest küüntega, valib enamik kaartide märgistamisel kõrgtehnoloogilisema tee. Isegi mängijad saavad osta märgistatud kaardipaki.

Em

Pehme mängimine on üks kõige sagedamini esinevaid pokkeri petmise vorme.

See on kokkumängu vorm, kus mängija ei suuda panustada või tõsta kätt, kui asjaolu seda väärib, põhimõtteliselt selleks, et vältida sõbralt raha või kiipide võitmist. Mängides kätt teistmoodi, st “pehmel” viisil, võib mängija sõbra kiipide võtmise vahele jätta, kuid mängu terviklikkuse hinnaga teiste jaoks.

Pokkeris oodatakse lähimatelt pereliikmetelt või parimatelt sõpradelt kogu aeg ausat mängu, mis tähendab, et ei mingit pehmet mängimist ega lihtsaks minemist konkreetsete vastastega, keda soovite näha võitmas.

Kas pehme mängimine on rangelt petmise vorm, on vaieldav; kuid nagu näha Foxenist ja Bicknellist, on strateegial oma eelised ja puudused, sest kuigi duo kasutas seda ja haaras suure osa auhinnafondist, oli nende maine väga kahjustatud.

Em

Sarnaselt pehmemängulise või kokkumängu petmisega on mitmeid turniirimängijaid märgatud “dumping” kiipe, et aidata oma partneritel lõpuks garanteeritud võit saada.

Need mängijad võivad enamiku oma kiipide jaoks teha tohutu ümbertõstmise, lihtsalt kokku panna, kui nende partnerid lähevad kõik-sisse või lihtsalt tõukavad kohutava käega ja loodavad, et mida parem. Igal juhul on kiipide viskamine oma partnerile suurepärane meetod turniiri lõppmängu ks.

Pärast tasuta kiipide saamist kingituseks saab dumpee neid kasutada relvadena, et võita suur raha, mis seejärel jagatakse dumpee ja kalluri vahel, kui turniir on lõppenud.

Kui kiibi dumping on korralikult tehtud, võib seda olla raske tuvastada. Kahtluse tekkimisel on aga kõige tõenäolisemad karistused võistluselt diskvalifitseerimine ja omandikeeld.

Em

Alates ajast, mil 90ndate lõpus muutus pokker digitaalseks, on online-pokkeriväli olnud eriti altid petturitele. See põhjustas ka teiste trikkide seas “boti”. Bot on lihtsalt programm, mis on loodud parimate otsuste tegemiseks olemasoleva teabe põhjal. Luues pokkeriroboti hästi, saavad petturid lihtsalt lõõgastuda ja lubada programmil mängida päeval ja öösel, kogudes pidevalt raha oma kaasasündinud serva tõttu inimeste ees.

Kuid tänapäeval on online-pokkerisaidid hakanud võtma äärmuslikke meetmeid, et tunnustada boti kontosid ja maksta mängijatele, kes kaotavad raha robotite petmiseks.

Em

Petmise õppimine diilerina on kunst, mis on täna suremas kasiino kaarditubade tõttu, kasutades kaameraid ja spetsialiste kastis.

Em

Nurgapildistamine tähendab tegevustes, mis võivad ametlikult kuuluda mängu reeglite kohaldamisalasse, kuid mida peetakse siiski ebaõiglaseks või ebaeetiliseks, kuna nad kasutavad ära või kasutavad teist mängijat. Näiteks võib nurgalaskja käituda nii, nagu oleks ta kätt voltinud, et ahvatleda teisi mängijaid enda oma voltima, kuigi pole nende kord.

Veebipokkerile ainuisikuline nurgapildistamise vorm on enamiku saitide lahtiühendamise kaitse reeglite väärkasutamine. DP on online-pokkeri eksklusiivne reegel, mille kohaselt kui mängija on saidilt käe vahel lahti ühendatud, mängitakse tema käsi välja just nii, nagu ta oleks mängus olnud, ilma et mängija peaks rohkem raha potti panema. Dp-d pakkuvates veebipõhistes pokkeritubades on selleks tavaliselt reserveeritud konkreetsed lauad, nii et kõik lauas mängijad teaksid, et kehtivad konkreetsed DP reeglid.

Nurgalaskja kasutab seda sel viisil – kui mängija on käes, mille käes ta on ebakindel, kui tal on parimad kaardid, kuid ta ei soovi rohkem raha panustada, võib ta internetist lahti ühendada ja oodata, kuni käsi ennast välja mängib. DP-laud teeb ülejäänud kaardid kätte ja pott antakse mängijale parimate kaartidega. Kui käes on mitu vastast, antakse talle külgpott.

Nende trikkide tundmine võib alati olla kasulik, kuigi te neid ei kasuta, sest siis võite olla tähelepanelik mis tahes petva vastase suhtes. Kõike paremat!