5 Vigu, mida peaksite vältima, et saada edukaks spordiennustajaks

On täiesti loomulik vigu teha. Kuid kui nad kavatsevad raha maksta, on parem neid vältida. Spordikihlvedudes võivad vead olla kulukad ja seega, kui plaanite õppida spordiennustusi, peaksite kõigepealt õppima spordikihlvedude vigu vältima. Siin on mõned sellised vead, mida nii algajad kui ka profid saavad teha, ja peaksid neid vältima.

Em

Kui plaanite tõsiselt spordiennustustesse sattuda, kuid ei soovi oma 100% sisse panna, ei saa te peaaegu mingit kasumit teenida. On tore olla laisk, kui sa panustad lihtsalt meelelahutuslikult. Aga kui sa tõesti tahad spordikihlvedudes edu saavutada, peaksid olema valmis töötama.

On levinud eksiarvamus, et professionaalsed spordiennustused vaatavad spordikanalit pärast ärkamist, vaatavad võimalusi, mõtlevad neile mõnda aega ja hakkavad seejärel panuseid tegema. Tõde on aga see, et professionaalsed spordiennustused teevad meeskondade kohta palju uuringuid, vaatavad mängu kaadreid ja uurivad statistikat palju. See võib mõnikord olla üsna tüütu, kuid kui soovite spordikihlvedude õnnestumist, peaksite olema valmis seda tegema.

Kui palju tööd on vaja? Te võite olla vastuses pettunud, kuid peate tõesti palju tööd tegema. Kui sa ei võida, tähendab see, et sa peaksid veel rohkem vaeva nägema. Kui sa võidad, siis sa ilmselt pingutad piisavalt. Nädalas pole määratud tunde, mida peaksite töötama. See sõltub sellest, kui kiiresti te strateegiaid õpite ja see vajab valmisolekut anda oma 100%.

Em

Peaksite kehtestama pangahalduse reeglid ja neid rangelt järgima. Võite kuulda palju traagilisi lugusid sellest, kuidas kihlveod rikkusid oma reegleid ja lõpuks kohtusid halva õnnega. Spordiennustustel on tõusud ja mõõnad, mida ei saa kunagi vältida. Seetõttu on pangarullide haldamise eeskirjad väga olulised. Need reeglid võimaldavad teil saada aimu mängudest, millel on rohkem väärtust, kuid millel on siiski ülempiirid.

Em

Teine levinud viga, mida algaja spordienntor saab teha, on panustada iga mäng. Veebisait nagu BetGold sisaldab suurt valikut mänge. Peaksite minema aeglaselt, valima oma mänge ja analüüsima neid ning tagama, et neil on mingit väärtust ja nad on väärt kihlvedusid.

Siin peaksite mõningaid asju meeles pidama. Mitte igal mängul pole väärtust. Seega, kui sa panustad igale mängule, teed sa vea. Kiusatus teenida rohkem raha on vastupandamatu, kuid pidevalt panustavad mängud lihtsalt nullivad teie kasumi, sest oleks ka mänge, millel pole väärtust.

Em

Lootes alustada võitu vaid mõne päeva jooksul pärast spordiennustusi või lootes võita 70-80% oma kihlvedudest, võib see olla suur viga. Isegi parimad spordiennustused ei suuda võita isegi ligi 70-80% oma panustest. Fakt on see, et nad võidavad alla 60% ja see juhtub maailma parimate spordikihleerijatega.

On tõsi, et ühel päeval jõuate selle tasemeni; Aga see võtab sul palju aega. Esiteks, sa pead läbima palju pettumusi ja mõnikord julgustust, ja siis pikemas perspektiivis näete mõningaid kindlaid võite. Seega peaksite selleks valmis olema. Ebarealistlike ootuste hoidmine võib teid varsti masendusse ajada ja te võite kihlveod täielikult jätta.

Em

Spordiennustused on tegevus, mis võib-olla sisaldab kõige rohkem tõuse ja mõõnasid. Võib juhtuda, et sa puutud pidevalt kokku kaotustega. Selle stsenaariumi puhul on oluline mitte olla emotsionaalne ja süüdistada oma halba õnne. Sinu halb õnn võib olla süüdlane, kui sa kaotad mõneks ajaks, näiteks 50 panuse eest. Aga kui sa kaotad 500 kihlvedu, siis tõenäoliselt oled sina see, kes midagi valesti teeb. Sellisel juhul peaksite hoolikalt uurima oma valikuid ja süsteemi. Võite isegi mõnda aega peatuda ja seejärel uuesti alustada.

Niisiis, kas olete valmis neid nõuandeid järgima? Ärge unustage kõvasti töötada, rakendada õigeid strateegiaid ja mõelda praktiliselt. See võimaldab teil nautida spordikihlvedusid tõelises mõttes.