5 Vead sa peaksid vältima saada edukas Sport Bettor

See on täiesti loomulik teha vigu. Siiski, kui nad ei kavatse maksta raha, see on parem neid vältida. Spordikihlvedudes võivad vead olla kulukad ja kui te plaanite spordikihlvedusid õppida, peaksite esmalt õppima spordikihlvedude vigu vältima. Siin on mõned sellised vead, et algajatele kui ka plusse saab teha, ja peaks neid vältima.

Em

Kui te plaanite tõsiselt sattuda spordikihlvedude kuid ei ole valmis panna oma 100%, saate vaevalt kasumit teenida. See on hea olla laisk, kui sa oled kihlvedusid lihtsalt harrastuslikult. Aga kui sa tõesti tahad edu spordikihlvedude, siis peaks olema valmis töötama.

On levinud eksiarvamus, et professionaalsed spordibettors vaadata spordi kanal pärast ärkamist, pilk koefitsiendid, mõelda neile mõnda aega ja siis alustada pannes ennustused. Kuid tõde on see, et professionaalsed spordibettors teha palju uuringuid meeskonnad, vaadata mängu kaadrid ja õppida stats palju. See võib olla üsna tüütu kohati, kuid kui soovite edu spordikihlvedude, siis peaks olema valmis seda tegema.

Kui palju tööd on vaja teha? Sa võid olla pettunud vastus, kuid sa tõesti vaja teha palju tööd. Kui sa ei võida, siis see tähendab, et sa peaksid veel rohkem töötama. Kui sa võidad, siis ilmselt teed sa piisavalt jõupingutusi. Ei ole määratud tundi nädalas sa peaksid töötama. See sõltub sellest, kui kiiresti sa õpid strateegiaid ja see vajab valmisolekut anda oma 100%.

Em

Sa peaksid kehtestama pangahalduse reeglid ja järgima neid rangelt. Võite kuulda palju traagilisi lugusid sellest, kuidas bettors murdis oma reegleid ja lõpuks täidetud halb õnn. Spordikihlvedudel on mand-mükse, mida ei saa kunagi vältida. Seetõttu on raha haldamise eeskirjad väga olulised. Need reeglid võimaldavad teil on idee mängud, mis on rohkem väärtust, kuid on veel ülemine piirid.

Em

Teine levinud viga algaja sport bettor saab teha, on bet iga mäng. Veebileht nagu BetGold sisaldab väga erinevaid mänge. Sa peaksid minema aeglaselt, vali oma mänge ja analüüsida igaüks neist ja tagada, et neil on mingit väärtust ja on väärt kihlvedusid.

Siin sa peaksid mõned asjad meeles pidama. Mitte igal mängul pole väärtust. Seega, kui sa panustad iga mängu peale, siis sa teed vea. Kiusatus teha rohkem raha on vastupandamatu, kuid pidevalt kihlveo mängud lihtsalt nullida oma kasumit, sest seal oleks ka mänge ilma väärtust.

Em

Oodatav alustada võitmist vaid mõne päeva jooksul spordikihlvedude või ootab võita 70%-80% oma panused võib olla suur viga. Isegi parimad spordikihlveokorraldajad ei suuda võita isegi 70%-80% oma kihlvedudest. Fakt on see, et nad võidavad alla 60%, ja see juhtub maailma parimad spordikihlvedude.

On tõsi, et ühel päeval jõuad selle tasemeni; Aga see võtab sul palju aega. Esiteks, sa pead läbima palju pettumusi ja mõnikord julgustust, ja siis pikemas perspektiivis, näete mõningaid kindlaid võitu. Seega peaksid sa selleks valmis olema. Pidades ebarealistlik kehte, võivad te peagi masendusse teha ja võite kihlveod üldse jätta.

Em

Spordikihlveod on tegevus, mis võib-olla sisaldab kõige mükse ja mükse. Võib juhtuda, et sa oled pidevalt üle kaotusi. Selle stsenaariumi puhul on oluline mitte olla emotsionaalne ja süüdistada oma halba õnne. Sinu halb õnn võib olla süüdlane, kui sa kaotad mõneks ajaks, nt 50 panuse eest. Aga kui sa kaotad 500 panuset, siis tõenäoliselt oled see sina, kes midagi valesti teeb. Sellisel juhul peaksite hoolikalt uurima oma kirkad ja süsteem. Võite isegi peatuda mõnda aega ja seejärel uuesti alustada.

Oled sa valmis neid nõuandeid järgima? Pea meeles, et kõvasti tööd, rakendada õigeid strateegiaid ja mõelda praktiliselt. See võimaldab teil nautida spordikihlvedude tõelises mõttes.