5 suurepärast näpunäidet, et suurendada oma võiduvõimalusi kasiino kihlvedudes

Sa ei saa kunagi olla kindel hasartmängudes, et võidad oma järgmise kihlveo. Nii et kui sa mängid ausalt, pead sa riskima. Siiski on kindlasti mõned viisid, kuidas oma riski juhtida ja suurendada oma võiduvõimalusi. Siin on mõned.

Em

Olenemata sellest, kas mängite ruletti, kenot või teenindusaegu sellisel veebisaidil nagu ufabet, on üldine kalduvus otsida mänge, mis lubavad suurt tasu. Kuid pidage meeles, et raha nende väljamaksete jaoks hangitakse mängijatelt.

Seega, kui mängite kenot, valige väike arv valikuid. Kõige ohutum vahemik on 3 kuni 5. Sinu risk on väiksem, sest sul on rohkem võimalusi midagi võita.

Kui mängite teenindusaegu, valige mäng, mis maksab maksimaalselt 4000 krediiti, mitte see, mis maksab maksimaalselt 10 000 krediiti. Tegelikult on teie võiduvõimalused palju suuremad väiksemate väljamaksetega, kuna mängu disain on väga erinev.

Em

Kui mängite tõsiselt raha eest, on hea rahahaldus kriitiline ja kuigi paljudel inimestel on kombeks endale lubada, et nad ei lähe teatud summast kaugemale, on eelarve loomiseks paremaid viise. Kuid keegi ei taha võtta vaevaks luua keeruline arvutustabel ja viidata sellele igas mängus.

Mida peate tegema, on hoida oma raha mängimise ajal pöörlemas. Näiteks on teil kasiino külastamisel 60 dollarit. Teil on võimalus omada ühte $ 50 arvet, 5 $ 10 arveid, 10 singlit jne. Hea mõte on otsustada, kui palju pileteid soovite pöörata. Kolm on hea tagasihoidlik arv; Nii et sa saad kolm $ 20 arvet. Nende abil saate alustada väikeste panustajatega ja otsida neid üles keerata. Kui kasutate oma esimeses mängus kuni 20 dollarit, saate liikuda edasi teise mängu juurde.

Kui te mingil hetkel kahekordistate ühe pileti, haarake oma raha ja jagage see nii, et teil on jälle kolm arvet. Niikaua kui teil on nii palju arveid, kui hakkasite mängima, ei pea te oma raha pärast muretsema ja mängima.

Ideaaljuhul peaksite tõmbama kõik arved, mille väärtus on kahekordistunud. Niikaua kui teil on vähemalt üks arve, millel on topeltväärtus või rohkem, võite riskida teise arve mängimisega.

Em

Sa ei pruugi nautida võitu $ 30 nii palju kui võita $ 300; kuid lühikesed šansid näitavad teile, keda enamik inimesi mängus soosib. Kui kogenud mängijad eelistavad ühte konkurenti teisele, tähendab see, et teil on vähem võimalusi võita pikkadel koefitsiendidel.

On kokku lepitud, et mõnel konkreetsel juhul võib midagi ootamatut juhtuda. Hasartmängud on sellised. Traditsioonilised kihlveod, näiteks Ufa-s, võivad tekitada tagasihoidlikke võite, kuid see tekitab rohkem võite kui agressiivsed hasartmängud, eriti kui te ei tegele väga uuringutega.

Sama kehtib ka slotimängude ja lauamängude kohta. Näiteks blackjackis ei meeldi kogenud mängijatele, et nende käes oleks 15 või 16. Kui nendega kaubeldakse 18-ga, on nende võiduvõimalused väiksemad. Ja sa võid alati tabada 11 või vähem.

Em

Kui keegi käsib sul suureks minna, on see vale nõuanne. See paneb sind kiiresti oma raha kaotama ja sa pead mängimise lõpetama. Kui tunnete, et soovite peatuda, peatuge ja säästke oma raha. Kui aga soovite jätkata, tehke väikesed panused.

Ei ole mingit põhjust “panustada rohkem võita”, välja arvatud juhul, kui konkreetse mängu reeglid on sellised, et teil on rohkem võimalusi rohkem võita, kui panustate rohkem. Pidage meeles, et teie võidu- või kaotusvõimalused on samad, olenemata sellest, kas panete kaalule 1 või 100 dollarit. Kuid teil on suuremad võimalused võita või kaotada, kui panustate $ 1 kui siis, kui panustate $ 100.

Kui auhinnad on võrreldavalt samad, olenemata panuse suurusest, ei saa te midagi rohkem panustades. Sa ei korruta ainult oma võitu, vaid ka kaotusi, tehes suuremaid panuseid.

Kui keegi on väikeste kihlvedude tegemise suhtes sarkastiline, siis lihtsalt ignoreerige neid. Nad lihtsalt ei ole teinud oma matemaatikat ja näinud, et nad saavad mängida kauem, tehes väiksemaid panuseid, ja nad teevad seda tehes vea.

Võite võita $ 1,000 panustades $ 5. Kui panustasite 1 dollarit ja võitsite ainult 200 dollarit, võite tunda, et petsite ennast, kui ei panustanud seda suuremat summat. Vältige seda endale. Sa pead mõtlema, kui palju panuseid saate oma praeguse pangarolliga teha, eeldades, et te ei võida kunagi enne viimast kihlvedu. Mida rohkem panuseid saate teha, seda rohkem kordi saate võita.

Em

Enamik inimesi armastab mängida teenindusaegu sellistel saitidel nagu ufabet8x ja tänased slotimängud pakuvad palju võimalusi, mitte lihtsalt palju funktsioone. Siiski peaksite olema ettevaatlik uute slotimängude põneva brändinguga. Enne uue täieliku helimängu valib, leidke kulud, mida peate maksma. On hea mõte vaadata teist mängijat seda mõnda aega mängimas. Otsi, kui palju nad võidavad või kaotavad.

Kuigi mängite mängu meelelahutuskogemuse saamiseks, peate jälgima, kui palju raha võidate või kaotate. Kui see on teie jaoks hallatav, saate meelelahutuslikku mängu mängida ainult ilma palju raha kulutamata. Kuid pidage meeles, et olenemata sellest, kui palju need boonusmängud mängivad, näiteks “täiskasvanud arkaadmängud”, maksate keerutamise eest rohkem kui tõelises arcade-mängus.

Seega, kui saate valida 25 sendi minimaalse panuse ja 10$ dollarilise minimaalse panuse vahel, võib teil olla lõbusam 25-sendine miinimummäng. Kasutage mängimiseks meelelahutusliku mängu valimisel head otsustusvõimet.

Loodame, et nende näpunäidetega saate suurendada oma võiduvõimalusi. Kõike paremat!