4 Populaarsed tüübid Pokker Mängud Tasub mängida

Kui te ei ole külastanud kasiino veel, sa oled kõige tõenäolisemalt ette kujutada üks palju mänguautomaati ja ei midagi muud. Ei ole kahtlust, et mäng pesa on väga atraktiivne mitte ainult võhik, kuid isegi nii palju kuulsused nagu Baywatch ilu Pamela Anderson; kuid kasiinodes on palju teisi mänge, mis on võrdselt ahvatlevad ja mängivad mängida. Näiteks on nii palju pokkeritüüpe. Kas sa tahaksid neist teada? Siin nad on.

Lubage mul siinkohal mainida, et Pamela Anderson on ka pokkeri innukas fänn. Pokkerit saab mängida ka märgistatud kaardipakiga. Aga see on soovitatav kasutada seda alles pärast saad piisavalt oskusi.

Em

Kariibi stud pokker on väga populaarne kasiino mäng, mis on sageli iseloomustab pool progressiivne jackpot kihlvedu. Mängijad peavad alustama, tehes eelpanuse ja soovi korral valikulise progressiivse poole panuse. Edasimüüja ja mängija igaüks saab viis kaarti ainult üks edasimüüja pöördus ülespoole.

Siis mängija saab kas tõsta või klapp. Tõsta on kahekordne summa originaal ante. Diiler kvalifitseerub käe äss kuningas või kõrgem. Kui diiler ei kvalifitseeru, makstakse kõigile eelpanusetele isegi raha ja kõik palgad lükatakse.

Kui mängija on parem käsi ja edasimüüja kvalifitseerub, tõsta samuti ante panused võita mängija. Eelpanus maksab 1-1 ja palgatõus makstakse graafikult.

Em

Pai gow pokker töötab mängija ja edasimüüja igaüks saavad seitse kaarti. Need kaardid on jagatud viieks kaardiks pokkerikäeks ja kahekaardikätte. 5-kaardiga käsi peab olema suurem kui 2-kaardi gaas.

Kui mängija tahab võita, peaks nende viiekaardiline käsi olema parem kui edasimüüja 5-kaardiga käsi ja nende 2-kaardiga käsi peab olema parem kui diiler. Kui mängija võidab, saab kasiino komisjonitasu, tavaliselt 5%.

Mängija kaotab oma panuse, kui mõlemad diileri käed on paremad kui mängija käed. Kui diiler on üks parem käsi ja mängija on teine käsi parem, tulemus enamik käsi on push.

Em

Tuntud ka kui tri kaardi pokker, 3 kaardi pokker on mäng, kus mängija mängib kolm kaardi poker käsi vastu kolme kaardi käe edasimüüja. Diiler peab kvalifitseeruma kuninganna kõrge või parem, et end ära maksta tõsta bet. Esiteks, sa paned kihlveo ante ringi. Võite isegi teha valikulist panuse paari+ ringile. Pärast kolme kaardi saamist tõstate kas panuse, mis on sama suur kui sinu eelpanus, tõsteringi või voldite kokku, mis loobub teie panusest.

Kui otsustate tõsta ja diiler ei kvalifitseeru, saate oma panusele isegi raha, samal ajal kui palgatõus on tõuge. Kui te tõsta ja edasimüüja kvalifitseerub ja saad parema käe kui edasimüüja, oma tõsta bet samuti eelpanuse ber saada isegi raha. Teatud käed isegi saada boonuseid oma eelpanuse kihlvedu.

Mängija võib võita pokkerimängu märgistatud kaardipakiga. Aga et mängija peaks olema palju arenenud ja valmis petma.

Em

4 kaardi pokker on palju sarnane 3 kaardi pokker välja arvatud asjaolu, et edasimüüja alati kvalifitseerub. Saate kuus kaarti viiega alla poole ja ühe näoga ülespoole ning diiler saab 5 kaarti. Iga teeb tema või tema parim neli kaardi poker käsi.

Mängija antes alustada mängimist ja peaks tegema teise panuse üks kuni kolm korda ette jääda kätte pärast tema või tema kaardid. Teatud käed saavad boonuseid ja saadaval on ka külgpanused.

Loodetavasti plaanite nüüd alustada oma kasiino istungil mängu poker. Kõike paremat!